Polscy Pośrednicy Leasingowi

Jesteśmy firmą która świadczy usługi pośrednictwa leasingowego na terenie całej Polski. Główną działalnością firmy jest pozyskiwanie finansowania za pomocą leasingu: operacyjnego i finansowego, pożyczki leasingowej, wynajmu długoterminowego, leasingu zwrotnego. Jesteśmy w stanie znaleźć finansowanie dla naszych klientów na przedmioty, których potrzebują do swojej firmy, często nawet takie, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do sfinansowania. Poprzez znajomość rynku jesteśmy w stanie określić po analizie sytuacji klienta, w której firmie będzie możliwe pozyskanie leasingu na zapotrzebowany przez niego przedmiot. Każda firma udzielająca leasingu specjalizuje się w kilku przez siebie wybranych dziedzinach jak np. leasing dla nowo powstałych firm, jak leasing sprzętu budowlanego, czy leasing dla rolników, dlatego mając taką wiedzę jesteśmy w stanie ocenić szanse na pozyskanie leasingu oraz usprawnić jego proces.

Naszym celem jest podnoszenie wśród klientów wiedzy na temat leasingu. Nasze doradztwo polega na doborze oferty z rynku oraz rozłożeniu jej na czynniki pierwsze, tak żeby osoba zawierająca umowę miała świadomość jakie są wszelkie koszty leasingu, ponieważ oprocentowanie nie powinno być jedyną wartością wpływająca na decyzję leasingobiorcy. Przedstawiamy do jakich obowiązków zobowiązuje się klient oraz leasingodawca. Analizujemy sytuację podatkową naszych klientów tak, żeby zawarcie umowy było w pełni zoptymalizowane. Informujemy o rodzajach leasingów, możliwościach jakie daje indywidualny harmonogram rat czy opłata ryczałtowa.

Nasza wiedza pozwala zaoszczędzić pieniądze naszym klientom, ponieważ wiemy jakie narzędzia mają w swojej ofercie firmy leasingowe oraz na jakie odstępstwa są w stanie się zgodzić.

Przykładem może być wykupienie ubezpieczenia GAP przy zawarciu umowy leasingowej na samochód. Mało kto wie, że nie warto wykupować tego ubezpieczenia w pierwszym roku, ponieważ utrzymanie wartości początkowej naszego auta zapewnia nam polisa OC/AC. Wykupienie GAP ma sens ale od drugiego roku posiadania auta. Jest to jeden z wielu przykładów, który daje realne oszczędności jakie możemy wygenerować dla naszych klientów.

Poznaj atuty naszego doradztwa